samsun kombi servisi

Vaillant Kombi Bakımı

Vaillant Kombi Bakımı, kombi ve elektronik eşyaların tekrar onarımını gerçekleştirmektedir. Onarılan ürünlere 1 yıl boyunca Kombi Servis tarafından garanti altına alınmaktadır. Servis süresi, firma kalitesi, onarım süreci hakkında sizlere kısaca bilgilendirmeler sunalım:

Vaillant Kombi Servis Kalitesi

Kombi Bölgeservisi; müşterilerine hızlı ve kaliteli onarım hizmeti vermektedir. Müşterilerine çözüm odaklı hizmet sunan Vaillant Servisi arıza tespiti ve çözüm sürecini maksimum 3 iş günü içerisinde tamamlamaktadır. Vaillant Kombi Bakımı, 8 kişilik uzman personel kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.

Firma tüm onarım işlemlerini resmi olarak çözümlemektedir. Teslim esnasında, servis ücreti + onarım bedeli hakkında resmi fatura kağıdı sizlere teslim edilmektedir. (Lütfen Servis Fişini Saklayınız.)

Kaliteli Servis

Firmamız kombi ürünlerinin bakımı hizmetini de sunmaktadır. Kombiler; diğer elektronik eşya ürünlerine göre en sık arızalanan ürün grupları arasında yer almaktadır. Fakat kombi arızasında maalesef kombi servis merkezine taşıyamamaktayız. Bu sebeple kombi servisi için personellerimiz yerinde tamir hizmeti vermektedir.

Kombi arızalarında, Vaillant Kombi servis merkezine; arızalı ürünün modelini iletmeniz durumunda görevli servis personeli yedek parça ile adresinize gelmektedir. Kombi türlerinin nakliyesi zor olduğu için kombi ürününü yerinde onarmaktayız. Yerinde onarılan kombi çeşitli testlere tabi tutmak için gerekli teknolojik aygıtları servis personeli ile birlikte adresinize yönlendirmekteyiz. Çağrı destek hattına ulaşmak için 444 98 06 numaralı çağrı destek hattını arayabilirsiniz.

kombi servis